Czasami rodzi się we mnie jakiś głód życia, nie znana tęsknota za spełnieniem się w innych rolach, smakowanie ciała i duszy jeszcze nie poznanej. Odkrywać trzeba do końca.
— Barbara Rosiek

niedziela, 14 sierpnia 2011

Jestem taka samiusia...bo brak mi było w dzieciństwie tatusia.


Najgorszym złem jest nie mieć nikogo.
Anka Kowalska

8 komentarzy:

 1. Jeszcze możesz poznać kogoś, życie przynosi nam różne miłe niespodzianki ..

  OdpowiedzUsuń
 2. I niemiłe...mnie częsciej niemiłe...

  OdpowiedzUsuń
 3. Los może się odmienić

  OdpowiedzUsuń
 4. Z tym dzieciństwem jest jak ze wszystkim, bardziej wrażliwi mają przesrane, kiedy nie układa im się we wczesnych latach życia, a inni dają rady pomimo złych doświadczeń. Ja myślę, że wkoło nas jest tylu ludzi, ze na pewno jest szansa poznać kogoś fajnego i pasującego, najlepiej się nie spinać i nie oczekiwać, tylko witać to, co los zsyła, a bywa, że trafi się przyjemna niespodzianka :)). Jedno jest pewne, żeby kogoś poznać, trza wychodzić do ludzi, a z tym najgorzej, nie zawsze ma się siły i ochotę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cecylio, dziękuję za ciepłe słowa.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jefcik, no może się odmienić... W sumie może...

  OdpowiedzUsuń
 7. Jago jesteś bardzo inteligentną osobą. Masz bardzo miły i sympatyczny uśmiech. Te cechy sprawiają już, że nie powinnaś być samotna. Na pewno masz ich więcej. Może za bardzo zamknęłaś się w świecie książek, a może jesteś zbyt nieufna, a może szukasz kogoś nierealnego? Czasami to szczęście jest blisko nas. Trzeba je tylko dostrzec. No i zaopatrzyć się w odrobinę odwagi by pozwolić komuś się zbliżyć do siebie. I jeszcze jedno- nie brać wszystkiego zbyt poważnie i za rozsądnie. Odrobina szaleństwa "głupotki małej" nie zawsze jest taka szkodliwa jak nam się wydaje. Popieram słowa Cecylii. Pozdrawiam i powodzenia życzę...........ktosik tam :-)))

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję za przemiły wpis i jeszcze milesze memu serduchu odwiedziny.

  OdpowiedzUsuń