Czasami rodzi się we mnie jakiś głód życia, nie znana tęsknota za spełnieniem się w innych rolach, smakowanie ciała i duszy jeszcze nie poznanej. Odkrywać trzeba do końca.
— Barbara Rosiek

niedziela, 8 stycznia 2012

Przegląd niedalekiej przeszłości.

Niech przeszłość zostanie przeszłością.
— Stephen King

Na wtępie, serdecznie podziękuję: wszystkim, którzy w trudnym dla mnie czasie znależli słowa otuchy. Obecnie wiem już
na czym tak naprawdę stoję - zdrowotnie. Po dosłownych korowodach z lekarzami i badaniami, okazało się, że operacja czyli wycięcie guza oczodołu byłoby dla mnie bardzo niekorzystne. Tym razem torbiel umiejscowiła się tak głęboko, że niej jest widoczna gołym okiem. Trudny zabieg mógłby spowodować całkowicie opadnięcie powieki i konieczność operacji plastycznej,  a być może i inne mniej przewidywalne konsekwencje zdrowotne dla mego organizmu. Pan doktor bardzo mądrze mnie przekonał do takiego rozwiązania problemu. Mam pozostawać pod kontrolą okulistyki przy Akademii Medycznej, a torbiel sobie ma zostać w głowie. Heh...

2 komentarze:

  1. Chwała Panu doktorowi ze mądrze przekonał Ciebie i to tym bardziej ze zabieg wiązałby się z pewnym ryzykiem ..

    OdpowiedzUsuń
  2. Jago,żyje teraz dość dziwnie i specjalnie nie widzę siebie jako doradcy-pomocnika, raczej sama potrzebuję pomocy, ale mam dla Ciebie bardzo wiele ciepłych uczuć, czy skoro medycyna ta akademickie niewiele ma Ci do zaoferowania, nie chciałbyś skorzystać z homeopatii?

    OdpowiedzUsuń