Czasami rodzi się we mnie jakiś głód życia, nie znana tęsknota za spełnieniem się w innych rolach, smakowanie ciała i duszy jeszcze nie poznanej. Odkrywać trzeba do końca.
— Barbara Rosiek

środa, 28 września 2011

Dla mnie NAJPIĘKNIEJSZY...


"Zastanawiam się, czy inne psy uważają pudle za członków dziwacznej sekty religijnej" -

Rita Rudner

Dostałam maila o nastepującej treści:
Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy na imprezę "I love mój york", która odbędzie się 8 października w Galerii Alfa Centrum. Szczegóły pod adresem: http://www.alfacentrum.pl/title,I_love_moj_York_8_10_2011,pid,13,mid,1,event,newsdetails,nid,279.htmlPozdrawiam
Alicja Makowiec
Instruktor Szkolenia Psów Użytkowych ZKwP
Asystent Sędziego Kynologicznego Prób Pracy ZKwP
A oto szczegóły
W programie od godziny 13.00 wybór najpiękniejszego szczeniaka oraz tradycyjny konkurs dla psów rasy Yorkshire Terrier w kategorii: najpiękniejszy, najmodniejszy i mam talent. W finale wybory Miss i Mistera całej imprezy. Wyłonieni zwycięzcy z każdej kategorii otrzymają atrakcyjne nagrody sponsorowane przez partnerów imprezy. Do konkursu mogą zgłaszać się zarówno psy rasowe, jak i te nieposiadające rodowodu.
Zgłoszenie do konkursu powinno zawierać: imię i nazwisko właściciela, nr tel., adres e-mail, imię i płeć Yorka, skan książeczki zdrowia psa (tylko w przypadku zgłaszania szczeniaków) oraz deklarację w której konkurencji bierze udział (najpiękniejszy szczeniak, najpiękniejszy, najmodniejszy, mam talent). Istnieje możliwość wzięcia udziału zarówno we wszystkich konkurencjach jak i tylko w jednej. Ogłoszenie wyników odbędzie się po zakończeniu prezentacji uczestników wszystkich konkurencji.
Zgłosiłam se Haszunię, a co... Wygra czy nie, dla mnie i tak jest najpiękniejszy...

2 komentarze:

  1. Tylko nie bardzo rozumiem, dlaczego przy byle okazji należy podawać dane osobowe, może jeszcze rozmiar odzieży i fotkę piczki, plaga jakaś!

    OdpowiedzUsuń
  2. O tak rozmiar piuczki, to jest to... :)

    OdpowiedzUsuń